Ogrodzenia Paczków Płoty Bramy Wjazdowe Furtki Metalowe Nowoczesne Stalowe Palisadowe Panelowe Metalowe Aluminiowe

Full 1

Ogrodzenia

Szeroki wybór produktów ze szkła, metalu i stali nierdzewnej, aluminimu. Wykonujemy bramy wjazdowe, balustrady, furtki oraz wiele innych.

Full 1
Full 2

bramy wjazdowe

Do wyboru oferujemy bramy jedno i dwuskrzydłowe oraz bramy przesuwne do których montujemy systemy napędowe.
Full 2
Full 3
Balustrady
Wykonujmy balustrady wewnętrzne i zewnętrzne balkonowe, schodowe, nowoczesne oraz tradycyjne.
Full 3
previous arrow
next arrow


Ogrodzenia Płoty Bramy Wjazdowe Balustrady Furtki Schody

Oferujemy Ogrodzenie Panelowe, Metalowe, Betonowe, Nowoczesne, Palisadowe, z Siatki, Stalowe, Drewniane, Aluminiowe, Kute, Systemowe, Gabionowe, Modułowe, Gotowe, Na Wymiar, Murowane, Modułowe, Łupane, Ażurowe, Frontowe, Siatkowe

Nasza firma jest liderem w wykonywaniu i montażu bram wjazdowych, furtek, ogrodzeń, schodów oraz balustrad na zamówienie według wizji klienta lub z gotowych wzorów w stylu tradycyjnym lub modernistycznym. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wykonujemy projekty dla najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy wszystkie zlecenia z jak najlepszą precyzją. Zajmujemy się tworzeniem stalowych elementów od najmniejszych ozdobnych po ogrodzenie, balustrady, elektryczną bramę, furtkę z domofonem na całej posesji. Oferujemy bramy jedno i dwuskrzydłowe oraz bramy przesuwne do których instalujemy systemy napędowe i domofony czołowych firm.  Nasza firma posiada bardzo pozytywne opinie. Dla nas liczy się satysfakcja klienta i tworzenie zapierających dech w piersiach elementów zabudowy. Wykonujemy głównie stalowe produkty służące do użytku jak i również ozdoby. Zapraszamy 574-349-485 do kontaktu telefonicznego, mailowego kontakt@plotyogrodzenia.pl.


OFERTA

Nasza oferta


ogrodzenia

nowoczesne ogrodzenia

Wykonujemy bramyfurtki, ogrodzenia kutenowoczesne przemysłowe, z wypełnieniem z paneli ogrodzeniowych lub siatki, z wypełnieniem z desek. Projektujemy i montujemy balustrady balkonowe zewnętrzne i wewnętrzne kute, nowoczesne, z drewnem, ze szkłem i ze stali nierdzewnej. Do bram wjazdowych instalujemy elektryczne układy napędowe najlepszych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu przy realizacji zlecenia nasi klienci mogą być pewni, że cały proces przebiegnie bez niemiłych niespodzianek i będzie sporządzony na czas. Nasze zlecenia wykonują profesjonaliści, którzy są z nami od wielu lat, posiadają oni zaawansowane umiejętności produkcji oraz montażu naszych produktów, na które dajemy całkowitą gwarancje. Każde zlecenie chcemy wykonać jak najlepiej ponieważ chcemy żeby klient dostał właśnie to czego oczekuje a nawet więcej. Oferujemy bezpłatne, profesjonalne konsultacje, darmowy transport oraz montaż. Proponujemy szeroki zakres gotowych wzorów oraz na zamówienie.


PANELOWE

OGRODZENIA PANELOWE


ogrodzenia

rodzaje ogrodzeń


ogrodzenia

ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe wykonywane są głównie ze stali, aluminium lub drewna. Na zamówienie wykonujemy je także z użyciem innych materiałów. Do ich produkcji wykorzystujemy sprawdzone i pewne materiały, dlatego jest to inwestycja nie zawierająca żadnych niespodziewanych kosztów. Bierzemy odpowiedzialność za ludzkie zdrowie, dlatego nasze produkcje są w stu procentach bezpieczne, co jest dla nas najważniejsze. Dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz styl. Na życzenie klientów nasze wyroby cynkujemy i malujemy proszkowo, dzięki czemu wyroby ze stali są chronione przed korozją. Taki zabieg gwarantuje, że nawet po dłuższym okresie czasu wyglądają jak nowe. Na każde nasze produkty dajemy pełną gwarancje


Automatyka

do bram wjazdowych

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY SKRZYDŁOWE

BRAMY SKRZYDŁOWE

BRAMY SKRZYDŁOWE

BRAMY SKRZYDŁOWE

Bramy skrzydłowe charakteryzują się szybkością otwierania, umożliwiają wybór sposobu otwierania oraz są one najczęściej stosowane przy wjazdach nachylonych.

Z kolei bramy przesuwne są bardzo proste w obsłudze, wyglądają schludnie oraz zajmują mniej miejsca po otwarciu, dlatego może być stosowany przy podjazdach o mniejszej powierzchni.

Tworzymy projekty na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb. W ten sposób dostarczamy klientom unikalne produkty idealnie komponujące się z otoczeniem. Wykonujemy zlecenia dla najbardziej wymagających. Wytwarzamy wszelkiego rodzaju produkty od mniejszych do elementów zabudowań.


Zapewniamy

Zacznij z nami współpracę

Kosultacje

Fachowe doradztwo pozwala na w pełni satysfakcjonujące spełnienie potrzeby klienta.

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty są wykonywane z najlepszej jakości materiałów.

transport

Dla każdego klienta oferujemy darmowy transport oraz profesjonalny montaż.

cena

W ofercie znajdą państwo produkty na każdą kieszeń w konkurencyjnych cenach.


TECHBRAM

FIRMA TECHBRAM

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzani  produktów stalowych z elementami drewna i szkła. Nasz firma świadczy bezpłatne usługi profesjonalnego doradztwa. Do każdego zamówienia oferujemy dojazd i montaż bez żadnych dodatkowych kosztów. Na każdy nasz produkt i wykonanie dajemy pełną gwarancje ponieważ robimy je z materiałów najlepszej klasy dzięki czemu są to produkty doskonałej jakości. Oferujemy głównie balustrady, ogrodzenia i bramy wjazdowe w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, do których wykorzystujemy gotowe elementy z przygotowanych wzorów lub na zamówienie. Są one wykonywane ze stali nierdzewnej ze szkłem lub panelami. Do bram wjazdowych instalujemy elektryczne układy napędowe czołowych producentów. Zajmujemy się również furtkami i schodami. Montujemy domofony i skrzynki pocztowe dopasowane do otoczenia. Poza tym nasza firma oferuje również wiaty, ławki, altany, zadaszenia, zestawy kominkowe, galanterie nagrobkową, drzwi, wyposażenie sklepów ramy czy obchodniki, wyposażenia mieszkań jak np. wieszaki lub krzesła oraz ramy wykorzystywane do reklam lub szyldów. Prowadzimy architekturę ogrodową w tym projektowanie i wykonywaniem lamp, huśtawek itp. Jesteśmy otwarci na propozycje, świadczymy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Nasi fachowcy potrafią stworzyć praktycznie wszystko czego dusza zapragnie. Wykonujemy zlecenia nawet dla najbardziej wymagających. Dla nas liczy się pełna satysfakcja klienta.


ogrodzenia

FUNKCJE

Wykonane przez nas ogrodzenia pełnią funkcje ozdobną oraz zapewniają bezpieczeństwo, dzięki czemu nie muszą się państwo martwić obecnością nieproszonych gości, przy czym dodają one uroku posesjom. Dają też one prywatność ponieważ wykonujemy ogrodzenia, które zasłaniają posesje dzięki czemu nie można zajrzeć do środka posesji z ulicy. Od wielu lat używamy najlepszej jakości materiałów dlatego nie  było sytuacji, w której nasze produkty stanowiłyby zagrożenie. Każde osobno zlecenie staramy się zrobić jak najlepiej aby klient był usatysfakcjonowany i mógł nas polecić lub podjąć dalszą współpracę. Zawsze utrzymujemy pozytywną relację z naszymi klientami. Nasze realizacje są naszą najlepszą wizytówką.

TELEFON

574-349-485

Zapraszamy do współpracy

Zapewniamy:

Napisz do nas

Płoty Ogrodzenia Betonowe Panelowe Murowane Palisadowe Nowoczesne Aluminiowe Drewniane Kute Klasyczne Projekt Wycena Produkcja Sprzedaż Montaż Kompleksowo